Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem

Aktuality

Aktuálne informácie, oznamy, články.

28
August
2018
Spotrebiteľská súťaž „Vyhraj s GGT“!

Spotrebiteľská súťaž „Vyhraj s GGT“!

Spoločnosť GGT a.s. prináša svojim zákazníkom šancu vyhrať 50 EUR alebo jeden zo 100 automobilov zn. Kia STONIC v podobe stieracieho žrebu „Vyhraj s GGT“. Žreb je možné získať v predajniach našich sesterských spoločností po celej Slovenskej republike nákupom v minimálnej hodnote 8 EUR. Každý žreb ukrýva výhru! Je len na Vás, či zotretím presne 5 hracích políčok nájdete 5 rovnakých výherných symbolov. Súťaž trvá do 31.3.2019, resp. do vypredania žrebov. Navštívte naše predajne a súťažte s GGT. Prajeme Vám veľa šťastia!
10
Február
2018
Bratislavský Bál 2018

Bratislavský Bál 2018

V bratislavskej Redute sa konal tradičný Bratislavský Bál, ktorý uzatváral tohtoročnú plesovú sezónu. Podujatie sme podporili ochutnávkou prémiových cigár, rumov a koňakov. Účastníci mali možnosť vyskúšať kubánske prémiové cigáry značiek ako Romeo a Julietta, Cohiby, Montecristo alebo Partagas. Z nápojov sa ochutnávali Dominikánsky rum Kirk & Sweeney 23 YO, francúzsky Cognac DEAU XO a Cognac DEAU Napoleon XO ktoré sa radia medzi koňaky prvotriednej kvality.
1
August
2017

Bezdymové tabakové výrobky a zariadenia IQOS

Od augusta 2017 nájdete v našom sortimente v maloobchodných predajniach TABAK PRESS bezdymové tabakové výrobky a zariadenia IQOS. Zahrievanie celých tabakových listov v tabakovej náplni tzv. HEETS cez čepeľ, to je to čo v sebe ukrýva zariadenie IQOS, a čo ho robí výnimočným.